img img img
KURUMSAL      2006 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılında MG dizayn Tasarım - İç Mimarlık olarak çalışmalarına devam etmekte. Bir çok Mekansal tasarım, uygulama, tadilat yapmaktayız. 

     2009 yılında MG dizayn stand ve Fuarcılık ile Türkiye çapında  fuar,avm ve ürün teşhir standı  Tasarım - Üretim - Uygulama çalışmaları yapmaktayız.  Üretim olarak Ahşap - Mobilya üretimde uzman kadromuz ile Mekanlarla ilgili güven duyabileceğiniz anahtar teslim uygulamalar yapmaktayız. Her ürünü detaylı görselleştirip, profesyonel kadromuz ile bire bir alana uygulama tecrübesine sahibiz. İyi çözümler sunarak, zamanında, eksiksiz teslim etmeyi, farklı olanı, zamana uygun, kişinin özelliklerini ve yaşantısını yansıtan, kullanışlı, dayanıklı, şık tasarımlara imza atmaya devam etmektedir.

      2012 yılında MG grup adı altında MG dizayn Tasarım-İç Mimarlık , MG dizayn Stand ve Fuarcılık  ve MG Toys Ahşap Oyuncaklar  olarak  üç marka oluşturuldu. Son ürünümüz olan MG Toys ile hep ithal edilen ahşap oyuncakları %100 kendi üretimimizle ekolojik- organik olarak üretimi sağlamak ve hizmet etmek amacındayız. 

Başta stant ve fuarcılık alanında olmak üzere, en iyi mobilya, en iyi oyuncak dallarında "Tasarım ödülleri"  aldık. 2011 Bursa Yapı & Yasam Fuarında Bursa Mimarlar odası tarafından En iyi Stant Ödülü aldık. ( Akseki - İzmir)
+90 224 342 57 75 info@mgstand.com
MG Stand & Exhibition Design bir MG Group kuruluşudur.